LENOVO ThinkCentre M75s G2 SFF
AMD Ryzen 5 – 16GB – 512GB SSD – Windows 11 Pro
kr 11 112.50
kr 8 890.00 eks. mva
- Kraft til å jobbe
ThinkCentre M75s Gen 2 PC leker seg med de mest krevende oppgavene med opptil en stasjonær AMD Ryzen 7 5750G-prosessor og Pro-teknologier. Denne lille formfaktoren er designet for å kjøre flere oppgaver, opprette innhold og analysere data enkelt– og den støtter opptil 3 uavhengige skjermer. Den har også opptil fire DDR4 UDIMM-moduler med opptil 128 G minnestøtte og minnefrekvens på opptil 3200 MHz. Pålitelig sikkerhet dTPM (discrete Trusted Platform Module) i 2. generasjons M75s stasjonær PC krypterer viktig informasjon og muliggjør maskinvaregodkjenning. BIOS-basert smart USB-beskyttelse forhindrer uautorisert tilgang via eksterne enheter. Med AMD GuardMI-teknologi får du i tillegg databeskyttelse fra du slår på PC-en til du slår den av med en koprosessor inni AMD Ryzen 7 5750G PRO-prosessoren. - Komfort er garantert
2. generasjons M75s har mange praktiske funksjoner som hjelper brukerne med å bli mer komfortable og produktive. Med en USB-port for hurtiglading kan du utføre raske dataoverføringer og lade enheter, selv når PC-en er i hvilemodus. En praktisk hurtigtast som automatisk starter opp PC-en din, uansett hvor den er lagret. Koble flere eksterne enheter til en rekke porter for problemfri fleroppgavekjøring. Administrer enkelt oppdateringer, diagnostikk og sikkerhet fra et eksternt sted. Energieffektiv og pålitelig 2. generasjons M75s har et minimalt avtrykk på miljøet og på skrivebordet. Den oppfyller globale bærekraftstandarder for Energy Star 8.0, EPEAT Gold og TCO 8.0. Den er også utviklet og grundig testet for holdbarhet og pålitelighet.
Spesifikasjoner
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | AMD Ryzen 5 Pro 5650G |
| Antall kjerner | 6 Kjerner |
| RAM | 16 GB |
| Hastighet | 3200 MHz |
| Lagring | 512 GB SSD |
| Nettverkstilkoblinger | Ethernet |
| Grafikkprosessor | AMD Radeon Graphics |
| Vekt | 5.3 kg |


