Lenovo V15 G4
Core: i5 | Ram: 16GB | Lagring: 512GB | 8 kjerner | 15.6″
kr 9 112.50
kr 7 290.00 eks. mva
Styrk arbeidsstyrken din med denne ultrakraftige enheten som er utviklet for å fremme samarbeid og levere ytelse hvor som helst. Lenovo V15 G4 IRU veier lite og er utstyrt med 13. generasjons Intel Core-prosessorer og stor lagringsplass for å ta deg gjennom de travleste arbeidsdagene. Få mest mulig ut av alt fra 3D-modellering til spilling og videoredigering med enhetens integrerte Intel-grafikk.
Jobb, spill og se på favorittseriene dine med den 15,6″ store FHD-skjermen med 16:9-format og antirefleksskjerm som kan måle seg med virkeligheten. HD-lydbrikke, 1,5 W x 2 Dolby Audio-stereohøyttalere og HD 720p-kamera gir uovertruffen lyd- og videokvalitet under virtuelle møter og arrangementer. Med standardporter som USB 2.0 og USB-C 3.2 Gen 1 legger enheten til rette for sømløs dataoverføring og tilkobling til omkringliggende skjermer og periferiutstyr. Det integrerte batteriet støtter hurtiglading og varer i mange timer.
Spesifikasjoner
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Oppløsning | 1920 x 1080| 15,6″ |
| CPU | i5-13420H |
| Antall kjerner | 8 Kjerner |
| RAM | 16 GB |
| Lagring | 512 GB SSD |
| Grafikkprosessor | Intel UHD Graphics |
| Batteri | 38 Wh |
| Vekt | 1.65 kg |



