Om oss

  • Kunnskapsrik
  • Effektiv opplæring
  • Pålitelig
  • Sannferdig
  • Kunnskapsrik
  • Effektiv opplæring
  • Pålitelig
  • Sannferdig

Vi i Norsk Tele og Data har i en årrekke hatt fokus på å ha best kunnskap om markedets mest brukervennlige, kosteffektive og smarte løsninger til små- og mellomstore bedrifter.

At din virksomhet skal lykkes i et beintøft marked er viktig for oss.  Vi legger vekt på å besøke deg som kunde. Vel og bra at de fleste i vår bransje tilbyr et kundesenter i eller utenfor Norge.  Vi er imidlertid overbevist om at kunnskap om dine utfordringer og behov er så viktig at vi prioriterer et besøk i din virksomhet med mål om å tilby skreddersydde løsninger for å sikre varige og prisgunstige konkurransefortrinn. Kontakt oss for et uforpliktende møte.

Vår bedrift har to satsingsområder:

IT-Tjenester
  • Hardware
  • Microsoft 365
  • Sikkerhet
  • IT-Drift
  • Opplæring
  • Fiber
  • Internett
Telefoni
  • Mobiltelefoner tilpasset bruksområde og budsjettbehov
  • Markedsledende telefoniløsninger med full kontroll på alle inngående samtaler.
  • Integrasjon mot Teams
  • Brukervennlig sentralbord løsninger
  • Fakturakontroll – fordeler automatisk kostnader jobb/privat

KUNNSKAPSRIK – EFFEKTIV OPPFØLGING – PÅLITELIG – SANNFERDIG

Tech-verden utvikler seg i en rasende fart. 
Å velge riktig telefoni- og dataløsninger, til rett tid, til rett pris i en jungel av tilbydere fordrer tid og kunnskap.
Å velge feil løsninger koster som regel dyrt og bidrar oftest til misfornøyde kunder og ansatte.

Våre ansatte

Norsk tele og data
Terje Sommerstedt Daglig leder

T: 22 42 80 80 | M: 413 36 138 E: terje@norskteleogdata.no
Per Filip Sommerstedt CFO

T: 22 42 80 80 | M: 954 41 490 E: per@norskteleogdata.no
Øyvind Fjæråsen IT leder

T: 22 42 80 80 | M: 922 65 088 E: oyvind@norskteleogdata.no
Hilde Iselin Wilhelmsen Bedriftsrådgiver

T: 22 42 80 80 | M: 976 61 400 E: hilde.iselin@norskteleogdata.no
Nina Marie Over Design og Webutvikler

T: 22 42 80 80 E: nina@norskteleogdata.no
Norsk tele og data | Avd. Trondheim
Hallvard Dahle Daglig leder – Trondheim / Partner

T: 22 42 80 80 | M: 901 61 160   E: hallvard@norskteleogdata.no
Martin Indergaard Salgsleder/Partner

T: 22 42 80 80 | M: 954 70 598 E: martin@norskteleogdata.no
Vemund Berg Autorisert Bedriftsrådgiver

T: 22 42 80 80 | M: 481 04 416   E: vemund@norskteleogdata.no
Marco Battoi Bedriftsrådgiver

T: 22 42 80 80 | M: 900 80 902 E: marco@norskteleogdata.no
Norsk tele og data | Installasjon
Terje Sommerstedt Daglig leder

T: 22 42 80 80 | M: 413 36 138 E: terje@norskteleogdata.no
Øyvind Fjæråsen IT leder

T: 22 42 80 80 | M: 922 65 088 E: oyvind@norskteleogdata.no
Marius Karlsen Installatør

T: 22 42 80 80 E: marius@norskteleogdata.no
Umar Virk Installatør

T: 22 42 80 80 E: umar@norskteleogdata.no

Våre partnere

telia
Nortel-logo1
GlobalConnect-Logo
Altibox_logo.svg
hp
apple
Lenovo_Global_Corporate_Logo
Sony-Logo
Samsung_wordmark.svg
Nokia_wordmark.svg
yealink_logo
640px-Cisco_logo_blue_2016.svg
Logitech_logo.svg
Adobe_Corporate_logo.svg
Jabra_Logo
Canon_wordmark.svg
EPOS_CVI_Logo_CoBranding_Black
konftel-logo
BenQ-logo
N_L7_F_Small_Sizes_B4_RGB
200 barco2033886929_scaled_320
Axis_Communications_logo.svg
2560px-Hikvision_logo.svg
2560px-Epson_logo.svg

Kom i kontakt