Lenovo IdeaPad Slim 3
Radeon 610M, Ryzen 5 7520U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Windows 11 Home
kr 7 840.00
kr 6 272.00 eks. mva
- Utnytt den høye ytelsen til de nyeste AMD-prosessorene
- Nyt rikt medieinnhold med skarp skjerm på 14″ og Dolby Audio™
- Allsidige porter som lar deg koble til alle favorittenhetene dine
- Lenovo AI Engine lærer seg datavanene dine og gir den bærbare PC-en jevnere ytelse
- Miljøvennlig PC med EPEAT® Silver-sertifisering som er lagd av resirkulerte materialer
Spesifikasjoner
| Operativsystem | Windows 11 Home |
| CPU | Ryzen 5 |
| Antall kjerner | 4 Kjerner |
| RAM | 16 GB |
| Lagring | 512 GB SSD |
| Nettverkstilkoblinger | Ethernet & Wifi |
| Grafikkprosessor | AMD Radeon 610M |
| Vekt | 1.37 kg |








