Lenovo ThinkBook 14 G7
AMD 660M, Ryzen 5-7535HS, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro
kr 9 987.50
kr 7 990.00 eks. mva
ThinkBook 14 Gen 7
- 14″ lett bærbar SMB-PC med ergonomisk, spillbestandig tastatur
- Håndterer enkel fleroppgavekjøring takket være superraskt minne og lagring
- Avansert kjøleteknologi sikrer stabil drift
- Gjør det mulig for sømløse videosamtaler med rik grafikk og støyreduserende lyd
- Ideell for fagfolk på farten med krevende arbeidsmengder
Spesifikasjoner
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Oppløsning | 1920 x 1200 |
| CPU | Ryzen 5-7535HS |
| RAM | 16 GB |
| Lagring | 512 GB |
| Grafikkprosessor | AMD Radeon 660M |
| Vekt | 1.38 kg |
| Antall Kjerner | 6 kjerner |

