Lenovo ThinkBook 14 G8
Intel Graphics, Core 7 240H, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro
kr 13 112.50
kr 10 490.00 eks. mva
Lenovo ThinkBook 14 G8 laptop
- Maksimal ytelse og responsiv databehandling med Intel® Core™ prosessor
- Intelligente funksjoner for enkelt samarbeid og tilkobling
- Rikelig med lagring, robust sikkerhet og langvarig batteri
- Ideell for fjernarbeidere, kraftbrukere og SMBer
Spesifikasjoner
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Oppløsning | 1920 x 1200 |
| CPU | Core 7 240H |
| RAM | 16 GB |
| Lagring | 512 GB |
| Grafikkprosessor | Intel Graphics |
| Vekt | 1.36 kg |
| Antall Kjerner | 8 kjerner |


