Lenovo ThinkBook 16 G7
Snapdragon X Plus, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro (On ARM)
kr 10 987.50
kr 8 790.00 eks. mva
Lenovo ThinkBook 16 G7
Raskere enn rask, kraftigere enn kraftig
Nå nye høyder av ytelse med Lenovo ThinkBook 16 7. generasjon bærbar PC drevet av Snapdragon® X Plus-prosessor. Denne Copilot+-PC-en sikrer produktivitet uten forsinkelser og ultrarask respons uansett arbeidsmengde. I tillegg kan den skilte med 45 billioner operasjoner per sekund (TOPS) – noe som optimaliserer arbeidsflyten og energiforbruket under lange økter.
Like dynamisk og fleksibel som arbeidet krever
Dra nytte av det beste fra begge verdener med kraften fra Snapdragon og allsidigheten til Windows. Stol på ThinkBook 16 Gen 7 bærbar PC for en intuitiv databehandlingsopplevelse med sømløs tilkobling og lang batterilevetid. Med avanserte funksjoner kan denne enheten effektivt håndtere alt du står ovenfor, enten det er på farten eller i en hvilken som helst arbeidssituasjon.
Adaptiv assistanse med avansert AI
Endre måten du samhandler med ThinkBook på. Denne Copilot+ PC-en gjør at du kan gjøre mer på kortere tid; automatisere oppgaver, planlegge møter eller få personlige anbefalinger med en egen starttast. I tillegg forenkler Lenovo Personal Assistant samhandlinger med enheten, feilsøker grunnleggende problemer og mer for å hjelpe deg med å jobbe smartere, ikke hardere.
Sofistikert og sømløs funksjonalitet
Stol på ThinkBook 16 Gen 7 bærbar PC for feilfri programvareytelse. Qualcomm® har inngått samarbeid med uavhengige programvareleverandører (ISV-er) for sømløs integrering av over 50 optimaliserte apper (og stadig flere) som kjører direkte på Windows ARM. Du kan være trygg på at du får en feilfri og sømløs databehandlingsopplevelse.
Spesifikasjoner
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Oppløsning | 1920 x 1200 |
| CPU | Snapdragon X Plus X1P-42-100 |
| RAM | 16 GB |
| Lagring | 512 GB |
| Grafikkprosessor | NPU 45Tops |
| Vekt | 1.82 kg |
| Antall Kjerner | 8 kjerner |

