Lenovo ThinkBook 16 G8
Intel Graphics, Core Ultra 5 225U, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro
kr 12 487.50
kr 9 990.00 eks. mva
Lenovo ThinkBook 16 G8
- Adaptiv ytelse & rask behandlingstid med Intel® Core™-prosessor
- Sømløs tilkobling & virtuelle interaksjoner via intelligente funksjoner
- Skalerbar lagring, bedriftsklassifisert sikkerhet & lang batterilevetid
- Ideell for fjernarbeidere, kraftbrukere & SMB-er
Ta utfordringen!
Spesifikasjoner
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Oppløsning | 1920 x 1200 |
| CPU | Core Ultra 5 225U |
| RAM | 16 GB |
| Lagring | 512 GB |
| Grafikkprosessor | Intel Graphics |
| Vekt | 1.7 kg |
| Antall Kjerner | 12 kjerner |


