Lenovo ThinkPad E14 G7
Intel Arc Graphics, Core Ultra 5 226V, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Windows 11 Pro
kr 13 737.50
kr 10 990.00 eks. mva
Lenovo ThinkPad E14 G7 14″
- AI-drevet ytelse med AMD Ryzen™ 200-seriens prosessorer
- Lett bærbar bedrifts-PC med intelligente funksjoner og lang batterilevetid
- Sømløst samarbeid med hybridkamera og smart støyreduksjon
Spesifikasjoner
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Oppløsning | 1920 x 1200 |
| CPU | Core Ultra 5 |
| RAM | 16 GB |
| Lagring | 512 GB SSD |
| Grafikkprosessor | Intel Arc Graphics |
| Vekt | 1.28 kg |
| Antall Kjerner | 8 kjerner |


