Lenovo ThinkPad L14 G5
AMD 680M, Ryzen 7 7735U, 16 GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro
kr 14 987.50
kr 11 990.00 eks. mva
Lenovo ThinkPad L14 G5 14″
- Redesignet 14″ business bærbar PC for høy produktivitet
- Forbedret tastatur for tilgjengelighet for alle
- Integrert kommunikasjons-bar muliggjør optimalisert audio-video
- Innebygd sikkerhet mot digital og amp; fysiske trusler
Spesifikasjoner
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Oppløsning | 1920 x 1200 |
| CPU | Ryzen 7 7735U |
| RAM | 16 GB RAM |
| Lagring | 512 GB SSD |
| Grafikkprosessor | AMD 680M |
| Vekt | 1.41 kg |
| Antall Kjerner | 8 kjerner |



