Lenovo ThinkPad P16 G2
Intel® Arc™ Pro A30M, Core i7-13700HX, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro
kr 28 737.50
kr 22 990.00 eks. mva
Lenovo ThinkPad P16 Workstation
- Bærbar kraft og ytelse
- Kraftig mobil workstation og stasjonær PC i ett
- 13. generasjons prosessor Intel® Core™ i7-13700HX
- Intel® Arc™ Pro A30M Grafikk
- Superhurtig minne på 16 GB og 512 GB lagring pluss suveren Wi-Fi tilbkobling
- Fantastisk 16″ WUXGA (1920×1200) skjerm
- Legendarisk MIL-SPEC-pålitelighet, ISV-sertifisert og ThinkShield-sikkerhet
- Laget med materialer fra resirkulerte komponenter og med plastfri emballasje
Bærbar kraftpakke
Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 er laget for moderne profesjonelle på farten og er en kraftig mobil workstation og stasjonær PC i ett. Den har nyeste versjon av Intel vPro® med 13. generasjons prosessor i Intel® Core™ HX-serien og Intel® Arc™ Pro grafikkort. I tillegg har den to dampkamre som gir avansert kjøling, pluss ultraytelsesmodus som får unna selv de mest ressurskrevende oppgaver i en fei.
Konfigurer den slik du selv vil
Trenger du ekstra kraft, støtter ThinkPad P16 Gen 2 (16″ Intel) lynhurtig minne og superrask lagring som kan oppgraderes. Med støtte for strømforsyning på opptil 230 W får du en mobil workstation som kan konfigureres slik at den oppfyller ethvert behov. Og med flere porter til alle de eksterne enhetene dine samt en rekke Wi-Fi-alternativer kan du holde deg oppdatert uansett hvor jobben tar deg.
Når detaljene teller
ThinkPad P16 Gen 2 har et bakbelyst, væskebestandig tastatur med komplett talltastatur, noe som gjør skriving og tallknusing enklere og tryggere uansett hvor du er. Den har også Dolby Atmos® og Dolby Voice®, slik at du får lyd i toppklassen.
Spesifikasjoner
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Oppløsning | 1920 x 1200 |
| CPU | Core i7-13700HX |
| RAM | 16 GB |
| Lagring | 512 GB |
| Grafikkprosessor | Intel® Arc™ Pro A30M |
| Vekt | 2.95 kg |
| Antall Kjerner | 16 kjerner |

