Lenovo ThinkPad T14 G6
AMD Radeon 840M, Ryzen AI 5 Pro 340, 32 GB RAM, 512 GB SSD, Windows 11 Pro
kr 21 237.50
kr 16 990.00 eks. mva
Lenovo ThinkPad T14 G6 14″ bærbar PC
Din profesjonelle arbeidskamerat
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 bærbar PC markerer et teknologisk fremskritt som en av de første AI-PC-ene med Windows 11 Pro og neste generasjons AMD Ryzen™ AI 5 PRO 340-prosessor.
Opplev avansert visuell ytelse
Utforsk klar og effektiv visuell gjengivelse med neste generasjon AMD Radeon™-grafikk, utviklet for å håndtere krevende arbeidsoppgaver med høy presisjon. Profesjonelle brukere får pålitelig ytelse for kreativt arbeid uten kompromisser.
Effektivitet i fokus – arbeid, skap og koble til lengre
Med innebygde strømsparende prosessorer fra AMD Ryzen™ AI 5 PRO 340 får du kraftig ytelse kombinert med lavt strømforbruk. Dette gir deg muligheten til å arbeide effektivt og multitask uten avbrudd, samtidig som du opplever pålitelig batterilevetid gjennom hele arbeidsdagen.
Alltid tilkoblet, alltid i forkant
ThinkPad T14s Gen 6 gir deg raske og stabile tilkoblingsmuligheter med WiFi 7 og Bluetooth®, slik at du enkelt kan samarbeide eller strømme innhold. Du får også sikkerhet og stabilitet på høyt nivå, slik at du kan stole på enheten når det gjelder.
Spesifikasjoner
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Oppløsning | 1920 x 1200 |
| CPU | Ryzen AI 5 Pro 340 |
| RAM | 32 GB |
| Lagring | 512 GB |
| Grafikkprosessor | AMD Radeon 840M |
| Vekt | 1.38 kg |
| Antall Kjerner | 6 kjerner |


