Lenovo ThinkPad X9-14 G1
Intel Arc Graphics, Core Ultra 7 258V, 32 GB RAM, 1 TB SSD, Windows 11 Pro
kr 24 362.50
kr 19 490.00 eks. mva
Lenovo ThinkPad X9 14 G1 laptop
Perfekt for små til mellomstore virksomheter
- 14″ Lenovo Aura Edition bærbar PC for en førsteklasses opplevelse og støtte
- Opptil 48 TOPS AI-ytelse med en kraftig nevral prosesseringsenhet (NPU) – optimalisert for effektivitet og produktivitet
- Oppgradert ThinkPad-estetikk med motorhub-design, forbedret tastatur og en ultraslank profil
Spesifikasjoner
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Oppløsning | 1920 x 1200 |
| CPU | Core Ultra 7 258V |
| RAM | 32 GB |
| Lagring | 1 TB |
| Grafikkprosessor | Intel Arc Graphics |
| Vekt | 1.21 kg |
| Antall Kjerner | 8 kjerner |

