Lenovo V15 G4
Radeon 610M, Ryzen 5-7520U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Windows 11 Pro
kr 7 487.50
kr 5 990.00 eks. mva
Lenovo V15 G4 15.6″ Full HD laptop
- Forbedrer produktiviteten overalt
- Kraftig mobil prosessor i AMD Ryzen™ 5 7520U med integrert AMD-grafikk
- Stor 15,6″ FHD-skjerm med lavt utslipp av blått lys for å redusere belastningen på øynene
- Forbedrede sikkerhetsfunksjoner for å beskytte kritiske data
- Inkluderer numerisk tastatur og tjenestehurtigtast
- Perfekt for fleroppgavekjøring på farten
Spesifikasjoner
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Ryzen 5-7520U |
| Antall kjerner | 4 Kjerner |
| RAM | 16 GB |
| Lagring | 512 GB |
| Nettverkstilkoblinger | Ethernet & Wifi |
| Grafikkprosessor | Radeon 610M |
| Vekt | 1.65 kg |










