Lenovo V15 G5
Iris Xe Graphics, Core i5-13420H, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Windows 11 Pro
kr 8 737.50
kr 6 990.00 eks. mva
Lenovo V15 G5 15,6″
- Bærbar PC med grunnleggende funksjoner for kontoret eller hjemmebedriften
- Mellomstor 15,6″ FHD-skjerm med lite blått lys
- Intel®-prosessorkraft for å fremskynde oppgaver
- Flotte bilder med Intel® Iris Xe-grafikk
- Wi-Fi 6-støtte og flere porter for eksterne enheter
- ThinkShield-sikkerhetsfunksjoner for å beskytte dataFlott lyd – med Dolby Audio™ og doble høyttalere
Spesifikasjoner
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | 83GW007PMX |
| Antall kjerner | 8 Kjerner |
| RAM | 16 GB |
| Lagring | 512 GB |
| Grafikkprosessor | Iris Xe Graphics |
| Vekt | 1.61 kg |
| Skjermoppløsning | 1920 x 1080 |








