Lenovo V15 G6
Radeon 660M, Ryzen 3 110, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro
kr 8 737.50
kr 6 990.00 eks. mva
Lenovo V15 Gen 6
Pålitelig, sikker og klar til å vokse med dine behov.
- Sømløs multitasking og ytelse med AMD Ryzen™-prosessorer
- Forbedrede samarbeidsfunksjoner og oppgraderbart minne for økende krav
- Holdbar, fleksibel og skalerbar – ideell for hybride profesjonelle og bedrifter overalt
Spesifikasjoner
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Oppløsning | 1920 x 1080 |
| CPU | Ryzen 3 110 |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 256 GB SSD |
| Grafikkprosessor | AMD Radeon 660M |
| Vekt | 1.6 kg |
| Kjerner | 6 |








