Lenovo V15 G6
Radeon 680M, Ryzen 7 170, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Windows 11 Pro
kr 9 987.50
kr 7 990.00 eks. mva
Lenovo V15 Gen 6
Pålitelig, sikker og klar til å vokse med dine behov.
- Sømløs multitasking og ytelse med AMD Ryzen™-prosessorer
- Forbedrede samarbeidsfunksjoner og oppgraderbart minne for økende krav
- Holdbar, fleksibel og skalerbar – ideell for hybride profesjonelle og bedrifter overalt
Spesifikasjoner
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Oppløsning | 1920 x 1080 |
| CPU | Ryzen 7 170 |
| RAM | 16 GB |
| Lagring | 512 GB SSD |
| Grafikkprosessor | Radeon 680M |
| Vekt | 1.6 kg |
| Kjerner | 6 |








