Ubiquiti UniFi AI PRO
8MP | 3 x Optical zoom | IP65 | IK04
kr 6 899.00
kr 5 519.20 eks. mva
Nøkkelfunksjoner:
-
- 4K (8MP) videooppløsning
- Avansert AI: Høyere presisjon og rekkevidde
- Innebygde IR-lysdioder og automatisk IR-filter
- Ta opp lyd med en integrert mikrofon
- Koble til og få strøm med PoE
- Værbestandig (eksponert utendørs)
Spesifikasjoner
| Modell/Type | IP-sikkerhetskamera |
| Kan benyttes | Inne & ute |
| Tilkoblingsteknologi | Koblet med ledninger (ikke trådløs) |
| Montasjetype | Tak/vegg/stang |
| IP kode | IP65 |
| Videooppløsning | 4K (8MP) |
| Effektiv distanse for nattsyn | 25 m |
| Optisk Zoom | 3x |
| Rotasjonsvinkel | N/A |
| Linsesynsvinkel, horisontal | 34.9°, 109.9° |
| Linsesynsvinkel, vertikal | 40°, 127.7° |
| Objektivets synsvinkel, diagonal | 40°, 127.7° |
| CCD-sensorstørrelse | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8″) |
| Brennviddeområde | 4.1 – 12.3 mm |


















