Ubiquiti UniFi AI PTZ Black
4K | IP66 | 22xzoom
kr 18 449.00
kr 14 759.20 eks. mva
Nøkkelfunksjoner:
-
- Ubiquiti UniFi AI PTZ Industrial Black er et NDAA‑kompatibelt IP‑overvåkingskamera som leverer 8 MP (4K)-oppløsning, 22× optisk zoom og full 360° panorering og tilt for omfattende innendørs- og utendørsdekning.
- En ARM Cortex‑A53 ombordprosessor tilbyr AI-basert automatisk sporing med ansikts-, person-, kjøretøy- og skiltgjenkjenning, samt maskering for personvern. HDR og 2D- og 3D-støydemping sikrer klart bilde dag og natt ved 30 bilder per sekund (fps).
- Det robuste IP66‑klassifiserte aluminium- og polykarbonathuset, PoE Gigabit Ethernet-tilkobling, MicroSD-opptak og toveis lyd gjør det enkelt å montere kameraet på vegger, stolper eller stativer i industrimiljøer.
Spesifikasjoner
| Modell/Type | IP-sikkerhetskamera |
| Kan benyttes | Inne & ute |
| Tilkoblingsteknologi | Koblet med ledninger (ikke trådløs) |
| Montasjetype | Tak/vegg/stang |
| IP kode | IP66 |
| Videooppløsning | 4K (8MP) |
| Effektiv distanse for nattsyn | 100 m |
| Optisk Zoom | 22x |
| Rotasjonsvinkel | 360° |
| Linsesynsvinkel, horisontal | 3 – 64° |
| Linsesynsvinkel, vertikal | 2 – 37° |
| Objektivets synsvinkel, diagonal | N/A |
| CCD-sensorstørrelse | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8″) |
| Brennviddeområde | N/A |





















