Ubiquiti UniFi G6 Turret Black
8MP | IP66 | IK04
kr 2 999.00
kr 2 399.20 eks. mva
Nøkkelfunksjoner:
-
- Overvåk innendørs eller utendørs områder med skarp 4K-oppløsning takket være G6s 8 MP-sensor, HDR og 2D/3D støyreduksjon ved 30 fps.
- Bygget for pålitelighet, kan den tårnformede enheten enkelt monteres på tak eller vegger med IP66- og IK04-beskyttelse, og får strøm via PoE.
- Avanserte analyser skiller mellom menneskelige mål og kjøretøy, mens IR-nattsyn har en rekkevidde på opptil 30 m for kontinuerlig overvåkning døgnet rundt.
Spesifikasjoner
| Modell/Type | IP-sikkerhetskamera |
| Kan benyttes | Inne & ute |
| Tilkoblingsteknologi | Koblet med ledninger (ikke trådløs) |
| Montasjetype | Tak/Vegg |
| IP kode | IP66 |
| Videooppløsning | 8MP |
| Effektiv distanse for nattsyn | 30 m |
| Rotasjonsvinkel | 360° |
| Linsesynsvinkel, horisontal | 109.9° |
| Linsesynsvinkel, vertikal | 56.7° |
| Objektivets synsvinkel, diagonal | 134.1° |
| CCD-sensorstørrelse | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8″) |
| Brennviddeområde | 30 m |














