Ubiquiti UniFi G5 PRO 4K
IP67, IR, 4K, PoE
kr 5 399.00
kr 4 319.20 eks. mva
Nøkkelfunksjoner:
-
- 4K (8MP) videooppløsning
- 3x optisk zoom
- 25 m IR nattsyn
- AI-hendelsesdetektering
- Innebygde IR-lysdioder og automatisk IR-filter
- Ta opp lyd med en integrert mikrofon
- Koble til og få strøm med PoE
- Enhancer som ekstrautstyr for integrert lyskaster og utvidet IR*.
- Værbestandig (eksponert utendørs)
Spesifikasjoner
| Modell/Type | IP-sikkerhetskamera |
| Kan benyttes | Inne & Ute |
| Tilkoblingsteknologi | Koblet med ledninger (ikke trådløs) |
| Montasjetype | Tak/vegg/stang |
| IP kode | IP67 |
| Videooppløsning | (4K) 8MP |
| Effektiv distanse for nattsyn | 25 m |
| Optisk Zoom | 3x |
| Rotasjonsvinkel | N/A |
| Linsesynsvinkel, horisontal | 35, 109.9° |
| Linsesynsvinkel, vertikal | 19.8, 60° |
| Objektivets synsvinkel, diagonal | 40, 127.7° |
| CCD-sensorstørrelse | 25,4 / 2 mm (1 / 2″) |
| Brennviddeområde | 4.1 – 12.3 mm |






















