Ubiquiti UniFi G6 Instant
8MP | IPX5 | IK04 | Wifi
kr 2 599.00
kr 2 079.20 eks. mva
Nøkkelfunksjoner:
-
- Opplev klare, høyoppløselige bilder med en 8MP-sensor, et bredt synsfelt på 109,9° og innebygd IR LED-belysning for effektiv nattsyn opptil 6 meter.
- Dra nytte av et robust design med værbestandig IPX5-konstruksjon, motstandsdyktighet mot manipulering og enkel veggmontering, som sikrer pålitelig ytelse i ulike miljøer.
- Benytte deg av rask 802.11 a/b/g/n/ac WiFi-tilkobling, Bluetooth-støtte og presis gjenkjenning av bilskilt, alt drevet effektivt via en 5V, 2A USB-adapter.
Spesifikasjoner
| Modell/Type | IP-sikkerhetskamera |
| Kan benyttes | Inne & ute |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Montasjetype | Vegg |
| IP kode | IPX5 |
| Videooppløsning | 8MP |
| Effektiv distanse for nattsyn | 6m |
| Optisk Zoom | N/A |
| Rotasjonsvinkel | N/A |
| Linsesynsvinkel, horisontal | 109.9° |
| Linsesynsvinkel, vertikal | 56.7° |
| Objektivets synsvinkel, diagonal | 134.1 |
| CCD-sensorstørrelse | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8″) |
| Brennviddeområde | 6 m |




















